Významný výrobce a exportér PVC a kaprolaktamu hledá na pozici

Specialista - auditor

Požadujeme

Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
Výborné organizační dovednosti
Znalost práce na PC (MS Office)
Ochotu učit se novým věcem
Angličtina na komunikativní úrovni výhodou
Samostatnost a aktivní přístup

Náplň práce

Koordinace činností v oblasti podnikové legislativy
Podpora vytváření procesů a legislativy pro jednotlivé podnikové útvary
Vedení detašované útvarové spisovny
Činnosti auditora interních a externích auditů, včetně proškolení interních auditorů Integrovaného systému řízení
Analýzy, rozbory, informace dle zadání ředitele úseku HSE&Q

Nabízíme

Důkladné zaškolení ( Školení auditora ISŘ, ISO 9001, ISO 50001, ISO 14001 a ISO 18001)
5 týdnů dovolené
Dotované obědy - 37,50 Kč na hlavní jídlo
Rozsáhlý benefitní systém ( zimní a letní bonus formou flexipassů v celkové hodnotě 7200 Kč/rok, Tank karta Benzina - sleva 1,20 Kč/litr na pohonné hmoty, příspěvky na očkování a dioptrické brýle ve výši až 2000 Kč, kartička Multisport, stravenky v podobě SODEXO kartičky)
Zázemí a jistota velkého podniku
V případě oboustranné spokojenosti prodloužení na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Spojovací 633, 277 11  Libiš-Libiš, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

SPOLANA s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Petra Skalská

Značky Skupiny ORLEN